piękna dziewczyna z lizakiem

Robienie loda w ramach podziękowań

Moja przyjaciółka, Maria, nie tak dawno temu nabyła dom. Kupiła go w stanie surowym, bo wszystko jest obecnie bardzo drogie. Korzysta z mojej pomocy przy wszelkich projektach związanych z jej nowym gniazdkiem. Zazwyczaj proszę tylko o pizzę i piwo jako zapłatę. Jest dobrą przyjaciółką, więc chętnie pomagam.

Pewnego dnia zawołała mnie, żebym powiesił kilka półek w jej łazience. Musiałem wywiercić kilka otworów, włożyć kotwy i upewnić się, że wszystko jest wypoziomowane. Myślę, że wykonałem kawał dobrej roboty, gdy półki były już na górze.

Kiedy pracowałem, Maria otrzymała telefon i musiała wyjść. Czuła się źle, że nie mogła pójść na pizzę, piwo i spędzić czasu. Powiedziałem jej, żeby się tym nie przejmowała i poszła załatwić swoje sprawy.

Po chwili powiedziała, że może mi zapłacić w inny sposób. Żartobliwie powiedziała, że może mi szybko zrobić loda wzamian za pracę. Nie wiedziałem, czy mówi poważnie, czy nie, ale szybko się zgodziłem.

Spojrzała na mnie i zapytała wzrokiem “czy jesteś pewien?”. Przytaknąłem.

Wzięła mnie za rękę i posadziła na kanapie. Następnie wyciągnęła mojego (wtedy) półtwardego kutasa i zaczęła mi obciągać. Ugh, to było niesamowite uczucie. Używała jednocześnie swoich rąk i ust. Nie przestawała. Próbowałem ją ostrzec, że zaraz dojdę, ale ona nie przestawała.

Jej usta były niesamowite! Nie mogłem się powstrzymać i spuściłem się do jej gardła. Połknęła wszystko, uśmiechnęła się do mnie i powiedziała, że musi wyjść. Szybko się ubrałem i wyszedłem za nią. Każdy z nas wsiadł do swojego samochodu i odjechał z jej mieszkania. Odjechałem, myśląc, że to dobra alternatywa dla zapłaty.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Dołącz i umawiaj się już teraz!

  • 👀 przeglądaj wszystkie ogłoszenia
  • 👩 kontaktuj się bez ograniczeń
  • 🔥 każdego dnia nowe gorące anonse

Zarejestruj się w serwisie Erodate i przeglądaj ponad 7000 ogłoszeń.

Dołącz za darmoPrzeglądaj ogłoszenia