opowiadanie ostry seks w hotelu para na łóżku

Pieprzenie nie tej laski

Jestem Daniel – odkąd zostałem singlem, dużo ćwiczę, więc oprócz szerokich ramion (które są moją najmocniejszą zaletą) udało mi się też dorobić sześciopaka… tak długo, jak stoję w konkretnym świetle i pod konkretnym kątem. Mój kutas jest przeciętnej długości, ale trochę szerszy.

Emilia to dziewczyna, w której kiedyś się podkochiwałem, ale wyrosłem z tego. Ma około 180 cm wzrostu, długie czarne/ciemnobrązowe włosy, jest szczupłej budowy ciała (może nawet wysportowana?), ma bladą skórę, ale różowe policzki i usta. Myślę, że ma miseczkę C; z wyglądu jest bardzo podobna do angielskiej róży. Często miała na sobie obcisły czerwony sweterek i chude dżinsy, które ładnie eksponowały jej ciało.

Kasia to jej przyjaciółka, której wcześniej nie znałem; jest mniej więcej tego samego wzrostu i chyba w tym samym wieku co ona, ale wygląda zupełnie inaczej. Jest trochę “grubsza”, ma lekką nadwagę, bardzo kręcone, krótkie włosy w kolorze brudnego blondu. Ma okulary i choć ma ładny uśmiech, to – jak sama przyznaje – cierpi na syndrom “suczej twarzy”. Miała na sobie ciemnoszarą spódnicę i różowy, puszysty sweter, który wiele zakrywał, ale widziałem, że ma piersi, które wyglądają na mniejsze niż Emilia, oględnie mówiąc, ale w rzeczywistości są prawdopodobnie tej samej wielkości. Jej klatka piersiowa jest trochę większa, a puszysty sweterek nie przysłużył się jej. Jest trochę krępa, to chcę powiedzieć.

Dawno temu podkochiwałem się w Emilia; ona nie była zainteresowana, a z czasem ja też straciłem zainteresowanie. Patrząc wstecz, szczególnie w momencie, gdy ja byłem zainteresowany, a ona nie, miała skłonność do zbliżania się do mnie coraz bardziej, aż do momentu, gdy zaprosiłem ją na randkę, po czym wycofywała się… a potem wracała do takich rzeczy, jak gotowanie dla mnie posiłków, co wydawało mi się dziwne. Zawsze podejrzewałem, że mnie lubiła, ale nie pociągałem jej, więc chciała mnie mieć w pobliżu jako “awaryjne wsparcie”. Nieważne, z czasem wszystko się uspokoiło i trochę się od siebie oddaliliśmy. Poznałem Cathy i spotykałem się z nią przez lata, zanim rozstaliśmy się kilka miesięcy temu, a Emilia poznała kogoś, urodziła dziecko i też rozstała się jakiś miesiąc temu. Nadal utrzymujemy kontakt na FB, od czasu do czasu.

Byłem w odwiedzinach u rodziny na południu; skorzystałem z okazji, by w pociągu nawiązać kontakt z kilkoma osobami, z którymi dawno nie rozmawiałem, a jedną z nich była Emilia. Rozmawialiśmy o tym, co u nas słychać, i okazało się, że ona też była na wakacjach, odwiedzając rodzinę w mieście – a raczej w kurorcie w pobliżu miasta – przez które mój pociąg będzie przejeżdżał w drodze powrotnej. Zaproponowała, żebym zatrzymał się w drodze do domu, bo ma przyjaciółkę, która może zająć się jej dzieckiem i moglibyśmy się spotkać.

Zastanawiałem się nad tym – nie byłem pewien, czy chodzi jej o seks – ale to byłoby drogie (koszt hotelu i zmiana biletu kolejowego), zwłaszcza że mogliśmy się spotkać w naszym rodzinnym mieście. Z drugiej strony, jeśli będziemy w hotelu daleko od domu, bardziej prawdopodobne jest, że będzie to znajomość na jedną noc, a nie przyjacielskie spotkanie po latach.

Zdecydowałem się na to. Warto spróbować, a tak naprawdę, nawet gdybyśmy mieli się tylko spotkać jako przyjaciele, to i tak byłoby miło.

Skończyłem urlop, dotarłem do miasta, potem do ośrodka, wysłałem Emilia wiadomość i wziąłem prysznic. Poszedłem do baru i spotkałem Emilia oraz jej przyjaciółkę Kasia, której nie spodziewałem się tam spotkać. Emilia wspomniała, że jej mama opiekuje się jej dzieckiem, więc mogła zostać trochę później.

Noc trochę się rozkręciła, a ja czułem się trochę przytłoczony obecnością Kasia, mimo to był to bardzo miły wieczór… przez pierwsze dwa drinki. Kiedy Emilia poszła po trzecią kolejkę, zajęło jej to sporo czasu i zorientowaliśmy się, że flirtuje z barmanem (bar nie był zajęty, ale miał dziwny kształt, więc nie zdawaliśmy sobie sprawy, że to właśnie tam była na początku). Kasia zamiast tego odebrała napoje z baru i powiedziała mi, że z Emilia wszystko w porządku.

Razem z Kasia wypiłyśmy jeszcze dwie kolejki, za każdym razem sprawdzając, czy Emilia nadal wygląda na szczęśliwą (tak było). Rozmawiałyśmy o drobiazgach, ale gdy sprawy schodziły na politykę, bieżące wydarzenia czy cokolwiek innego, stawało się jasne, że bardzo się różnimy, a jeśli nawet, to trochę mniej się lubiliśmy. W połowie drugiej kolejki Emilia znów do nas dołączyła i powiedziała o barmanie “Był cudowny!”. Zbliżaliśmy się do końca z drinkami i Emilia nagle powiedziała: “Muszę już kończyć. Przepraszam! Nie czuję, jakbyśmy w ogóle pogadali!” i uściskała Kasia i mnie. Pożegnałyśmy się, a kiedy wyszła, Kasia i ja spojrzałyśmy na siebie i roześmiałyśmy się. Ja potrząsnąłem głową.

Zapadła cisza, a Kasia powiedziała: “Przykro mi, że sprawy tak się potoczyły”. “Jak to?” zapytałem. “Zgaduję, że jesteś jednym z chłopaków, którzy interesują się Emilia, wyszedłeś myśląc, że to randka, a ona tak naprawdę spędziła noc rozmawiając z kimś innym?”. Roześmiałem się i powiedziałem: “Tak jakby. Nie byłem pewien, czy chcę, żeby to była randka, i naprawdę nie przeszkadzało mi, że po prostu spotkamy się jako przyjaciele… ale nawet tego nie zrobiliśmy. Naprawdę cieszyłem się twoim towarzystwem!”. dodałem – nie do końca zgodnie z prawdą, ale nie chciałem być chujem – “To jest taka sytuacja, że zaprosiła mnie na randkę, a potem zniknęła. A zmiana moich planów była trochę kosztowna, wiesz?”.

“Tak, ja jestem trochę tego samego zdania, jestem umówiona na weekend, żeby się z nią zobaczyć. Przynajmniej widzę ją też jutro wieczorem”. “Poczekaj”, powiedziałem. “Emilia powiedziała mi, że jedna z jej przyjaciółek będzie niańczyć dzieci, gdy ona spotka się ze mną. Czy to byłaś ty? Mimo że przyjechałaś tylko na weekend?”. Kasia spojrzała na mnie. “Niewiarygodne.” “Bezczelna suka” – powiedziałem, kręcąc głową i śmiejąc się lekko.

Siedzieliśmy w ciszy, oboje zdenerwowani tym, jak nas tu potraktowano. Kasia wyglądała na szczególnie wkurzoną, ale trudno było to odczytać, bo jej twarz naturalnie zmieniała się w grymas, gdy nic nie mówiła lub się nie śmiała.

Spojrzałem na swój kufel, prawie pusty, i powiedziałem: “Pieprzyć to. Chcesz się czegoś napić?”. Westchnęła z irytacją i powiedziała: “A czemu nie?”.

Załatwiłem nam kilka szotów i kolejną kolejkę (co ciekawe, był to ten sam barman – zastanawiałem się, czy Emilia i on wyszli razem, ale najwyraźniej nie. Po prostu za dużo wypiła, gdy flirtowała, jak sądzę), trochę pomarudziliśmy o Emilia, potem wstała Kaśka i przyniosła kolejne kilka drinków dla nas, ale bez tym razem już bez kolejki.

Postawiła przede mną swojego, ale zamiast usiąść, wypiła go i spojrzała na mnie bez słowa. Nie sądzę, żeby była zbyt nieśmiała, myślę, że wiedziała, że nie musi nic mówić. Przytaknąłem, dopiłem swojego drinka i wstałem, podczas gdy ona wzięła swój płaszcz i torebkę, wciąż będąc dobrze zorganizowaną bibliotekarką, na którą wyglądała przez cały wieczór.

Szliśmy hotelowymi korytarzami, Kasia brała mnie za rękę, a ja z każdym krokiem twardniałem w dżinsach. Myślę, że Kasia czuła to samo, co ja – Emilia próbowała wykorzystać nas oboje, na różne sposoby, a pieprzenie się nawzajem miało być jak akt sprzeciwu. Zwykle jestem typem faceta, który “zaczyna powoli i się bawi”, ale chciałem być w niej tak szybko, jak to możliwe.

“Masz”, wyszeptała i otworzyła drzwi. Weszła do środka i podniosła ręce do góry; skorzystałem z okazji, by owinąć ją od tyłu, krzyżując je przed nią i chwytając obie jej piersi, podczas gdy drzwi zamknęły się za nami. Próbowałem przesunąć nas w stronę łóżka, ale Kasia chwyciła komodę i skierowała nas w jej stronę. Kaśka podniosła spódnicę i zaczęła ściągać majtki, a ja rozpiąłem pasek i zsunąłem spodnie i bokserki z ud. Podciągnęła spódniczkę do góry i mogłem zobaczyć jej cipkę, gotową i czekającą. Splunąłem w swoją dłoń, głośno i agresywnie, jak tylko potrafiłem, chwyciłem swojego kutasa i wziąłem ją od tyłu.

Nie wiedziałem o tym: Kasia i Emilia zarezerwowały razem pokój i miały sąsiadujące ze sobą pokoje, co oznaczało, że – jeśli Emilia nie spała, nawet będąc pijaną – słyszała, jak się pieprzymy.

…i naprawdę mam na myśli pieprzenie – absolutnie zrównałem tę dziewczynę z ziemią. Myślę, że wpływ na to miała też nasza lekka niechęć do siebie nawzajem – to pomagało nam się wzajemnie uprzedmiotowić i naprawdę się w to zagłębialiśmy. Każde moje pchnięcie kończyło się chrząknięciem lub warknięciem z mojej strony i czasem powodowało, że komoda obijała się o ścianę, a Kasia reagowała na każde z nich sapnięciem, krzykiem lub “o kurwa”, wbijając się we mnie z powrotem.

Agresja płynąca z nas obojga była gorąca, a ja jeszcze nigdy nie pieprzyłem się w ten sposób. Nie byłem pewien, czy ten hałas był dla mojej korzyści, czy to, że była głośna, podniecało ją samą… a z perspektywy czasu mogło to być po to, by wkurzyć Emilia… ale z pewnością mnie to podniecało, sprawiało, że wyobrażałem sobie, jak mój kutas dociera do miejsc, do których inne kutasy nie mogą dotrzeć. Mówiła jak gwiazda porno i sprawiała, że czułem się jak gwiazda. Puściłem jej ramię i chwyciłem jej kręcone włosy. Wygięła się w łuk, a jej krzyki i sapanie stały się jednym, mocnym jękiem, przerywanym zmianami wysokości dźwięku za każdym razem, gdy w nią wchodziłem. Jej pozycja oznaczała, że mogłem poczuć część ciężaru jej dużych ud na moich, gdy się pieprzyliśmy, a po pewnym czasie zaczęły mnie boleć nogi, więc zwolniłem i wyciągnąłem się, żeby zmienić pozycję.

Kasia odwróciła się, sapiąc, i zapytała: “Co chcesz mi zrobić?”. Uśmiechnąłem się do niej i powiedziałem: “Chcę, żebyś obciągnęła mi kutasa”. Nie było to zbyt pomysłowe, ale pozwoliło moim mięśniom nóg odpocząć.

Spojrzała prosto na mnie i uśmiechnęła się – “Zmuś mnie” – powiedziała.

Jej spódniczka znowu opadła, więc przeszła od początku nocy wyglądając jak roztrzepana bibliotekarka do wyglądu roztrzepanej bibliotekarki głodnej mojego kutasa. Przysunąłem się do niej, ująłem jej podbródek w dłoń, lekko ściskając jej wargi i pocałowałem ją; od razu przycisnęliśmy się do siebie, języki się spotkały. Chwyciłem jej włosy w dłoń i zacisnąłem pięść; przerwałem pocałunek i zacząłem delikatnie ciągnąć ją za włosy, ale gdy tylko poczuła pierwsze szarpnięcie, upadła na kolana, chyba zapominając, że właśnie powiedziała mi, że to ja tu rządzę. Chwyciła w dłoń moje jaja i wzięła całego mojego kutasa do ust.

Zaczęła pochylać głowę i ssać mojego kutasa, cały czas masując moje jaja. Wydałem z siebie głośny jęk – nie było w tym żadnego słowa, byłem daleko poza tym – po czym wróciłem do teraźniejszości, rozpiąłem koszulę i odrzuciłem ją na bok. Kasia przejechała palcami po moim brzuchu, delikatnie wciskając w niego swoje dłonie i palce, nie patrząc na mnie, głowa wciąż kręciła się w górę i w dół, obciąganie było wspaniałe, a Kasia głośno jęczała. Świadomie pozwoliłem, by moja gorycz mnie napędzała, moje myśli przeszły od zadowolenia z tego, że dostałem loda, mimo że Emilia trzymała mnie “w rezerwie” na wypadek, gdyby coś nie wyszło, przez to, że Emilia straciła tego kutasa, gdy mogła go mieć, gdyby chciała, do czystej, bezmyślnej przyjemności, gdy Kasia ssała mojego kutasa, jakby to miało ugasić jej pragnienie.

Spojrzałem na nią i stwierdziłem, że wciąż ma na sobie o wiele za dużo ubrań. Pochyliłem się nad nią, sięgnąłem za jej kędzierzawe włosy do pasa i podciągnąłem jej bluzkę. Przestała ssać mojego kutasa, żeby przełożyć ją przez głowę, ale jej okulary zaplątały się w sweter; czułem, jak śluz pokrywa mojego kutasa, gdy zdejmowała bluzkę i zakładała okulary. Dopasowała je i spojrzała na mnie; powiedziałem: “Chyba już czas, żebyśmy położyli się do łóżka”.

Ruszyliśmy w stronę łóżka, oboje lekko się potykając z różnymi częściami ubrań wokół nóg. Ściągnąłem spodnie i bokserki i patrzyłem, jak ona się rozbiera; pod swetrem był t-shirt, potem biustonosz – zaskakująco seksowny, ale zdjęty w kilka sekund, z cyckami wyskakującymi na zewnątrz. Następnie zdjęła spódnicę, a na koniec ściągnęła spodnie, co zajęło jej mniej niż minutę. Weszliśmy na łóżko, a ona powiedziała “połóż się”. Próbowałem ją najpierw pocałować, ale popchnęła mnie na dół i nie była w tym delikatna. Wspięła się na mnie i wprowadziła mojego kutasa do swojego wnętrza. Chrząknęła, a potem zaczęła mnie ujeżdżać, powtarzając w kółko moje imię i wykorzystując swoją wagę, by mnie ujeżdżać.

Ściskałem jej cycki, kiedy tylko mogłem – miałem wyrzuty sumienia z powodu tego, jak wcześniej wyglądała, bo były niezłe – ale musiałem chwycić się deski, żeby zachować równowagę, gdy ujeżdżała mnie mocno, a każde zsunięcie się po moim wale było małym “zwycięstwem” w obliczu wieczoru, który zostawiła nam Emilia. Kiedy to zauważyła, roześmiała się, po czym zmieniła swoje zachowanie tak, że odbijała się na mnie, jej cycki podskakiwały za każdym razem, gdy opadała, za każdym razem rozlegało się mokre uderzenie i głośne, świadome sapnięcie.

Wyglądało to – i czułem – niesamowicie, ale martwiłem się, że źle wyląduje na moim kutasie; zanim jednak musiałem cokolwiek zrobić, zamknęła oczy i wróciła do ruchania, a jej pomruki przeradzały się w jęki i były coraz głośniejsze, w miarę jak zbliżała się do punktu kulminacyjnego. Zmieniłem pozycję pod nią, ustawiając nogi w lepszej pozycji do pchnięć, i nacisnąłem na małą część jej pleców, a ona pochyliła się nade mną, tak że mogłem wziąć jej cycki do ust, skrzyżować ręce za jej plecami i zacząć ją pieprzyć od dołu. Jej jęki zmieniły się w coś innego, bardziej gardłowe, rozpaczliwe dźwięki, potem ciche sapanie, a w końcu krzyk, gdy doszła, a jej cipka drżała wokół mojego kutasa. Udało mi się wytrzymać i nie osiągnąć szczytowania. Złapałem oddech, gdy zeszła ze mnie i położyła się obok.

Leżeliśmy przez kilka minut, oboje biorąc głębokie, zdyszane oddechy, a potem rozległo się pukanie do drzwi; domyśliłem się, że byliśmy zbyt głośni dla sąsiednich pokoi. Ups. Kasia wzięła szlafrok i poszła otworzyć drzwi, podczas gdy ja leżałem w łóżku, lekko bawiąc się swoim kutasem, mając nadzieję, że jeszcze zdążę dojść, gdy ona wróci.

Ktokolwiek to był, szeptał do niej, więc nie mogłem tego usłyszeć, nie mogłem też zrozumieć, co mówi Kasia, potem głosy nieco się podniosły, a skończyło się na tym, że Kasia stanowczo powiedziała: Spieprzaj, Emilia.

Wtedy zdałem sobie sprawę, że Emilia jest w pokoju obok i że przynajmniej częściowo Kasia odegrała się na Emilia za to, że z nami zadarła. W końcu była w takiej samej sytuacji jak ja – jej noc była całkowicie drugorzędna wobec dobrej zabawy Emilia, a Kasia domagała się tego, wykorzystując mojego kutasa.

Weszła z powrotem do pokoju i spojrzała na mnie, leżącego na łóżku, wciąż całkowicie wyprostowanego.

“Czy to była… Emilia?” zapytałem.

“Nieważne. Gdzie chcesz dojść?”. Kasia zrzuciła szlafrok na podłogę, stając przede mną naga. Uśmiechnąłem się i powiedziałem: “Chcę dojść na twoich cyckach”. Znowu nie było to oryginalne, ale pierwsza rzecz, jaka przyszła mi do głowy. “Okej” – powiedziała, po czym pochyliła się nade mną i od razu zaczęła robić mi loda, wirując językiem wokół mojej głowy i szybko pompując mój członek ręką. Jęknąłem, a ona przestała, powiedziała “chodź” i poszła w stronę łazienki. Poszedłem za nią, a ona uklękła i zaczęła od nowa, ssąc koniec mojego kutasa, lekko, ale szybko masując ręką mojego fiuta, czasem liżąc jego boki i używając dłoni na całej długości, a czasem biorąc mnie całego do ust i bawiąc się moimi jajami.

Patrzyłem na jej twarz, wyrażającą zadowolenie, i czułem się tak, jakbym był w centrum wszechświata. Nie uśmiechała się już, nie śmiała, ani nawet nie jęczała, cała jej koncentracja była skierowana na doprowadzenie mnie do orgazmu, a gdy byłem coraz bliżej, oparłem się o ścianę, potem o wieszak na ręczniki, potem o umywalkę, a w końcu jedną ręką trzymałem się jej głowy, a drugą wieszaka na ręczniki dla równowagi, podczas gdy ona pojękiwała, ssała i dotykała mnie, a ja powiedziałem “Kurwa!” i doszedłem. Sperma trysnęła z mojego kutasa, pierwsza część chlapnęła na jej ramię i podłogę za nią, a ona usiadła prosto i energicznie wycisnęła resztę na swoje cycki, podczas gdy ja jęczałem jeszcze bardziej.

Na wpół usiadłem, na wpół zwaliłem się na deskę klozetową, całkowicie opróżniony, podczas gdy ona trochę się umyła, po czym pomogłem jej i wczołgałem się do łóżka. Leżałem tam, drżąc i dygocząc, ale całkowicie zaspokojony, a moje myśli dryfowały, gdy nie spałem.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Dołącz i umawiaj się już teraz!

  • 👀 przeglądaj wszystkie ogłoszenia
  • 👩 kontaktuj się bez ograniczeń
  • 🔥 każdego dnia nowe gorące anonse

Zarejestruj się w serwisie Erodate i przeglądaj ponad 7000 ogłoszeń.

Dołącz za darmoPrzeglądaj ogłoszenia