Piękne laski w bieliźnie czekają na chłopaka

Mogłam połknąć kutasa chłopaka kumpeli

Wczoraj wieczorem byłam (21-latka) w mieszkaniu mojej przyjaciółki (26-latki) i wypiłyśmy kilka drinków w jej pokoju. Trzeba zaznaczyć, że zawsze byłyśmy dość otwarte w kwestii naszych doświadczeń seksualnych.

Wspomniała, że jej mężczyzna ma całkiem imponujący rozmiar. Zapytała, czy chcę zobaczyć, a ja odpowiedziałem, że tak, więc pokazała mi zdjęcie. Rzeczywiście wyglądał nieźle, jak powiedziała. Zapytałam, jak duży jest, a ona powiedziała, że 19 centymetrów i że jest dość gruby. Powiedziałam jej, że wygląda ładnie, a ona poświęciła mi chwilę i z uśmiechem na twarzy zapytała, czy chcę go spróbować.

Na początku myślałem, że żartuje, ale potem zauważyłem, że nie, i odpowiedziałam, że nie ma nic przeciwko temu. Kazała mi chwilę poczekać. Wyszła do salonu, gdzie jej chłopak grał w jakąś grę, a ja domyśliłam się, że pyta go, czy chce ode mnie lodzika. Wróciła i powiedziała mi, że jest na to gotowy i zasugerowała, żebym się rozebrała. Byliśmy nadal w jej pokoju i zaczęłam zdejmować z siebie wszystkie ubrania. Gdy byłam już naga, powiedziała: “W porządku, idziemy”.

Wyszliśmy razem do salonu, a jej chłopak leżał na kanapie w samych bokserkach. Moja przyjaciółka powiedziała do niego: “No cóż… Proszę bardzo” i usiadła obok niego. Przypuszczam, że chciała tylko pomóc nam dwóm. Jednak uważnie wszystko obserwowała. Poszłam do niego i padłam na kolana.

Zacząłem od pocierania jego kutasa o bieliznę, a on dość szybko stanął. Ściągnęłam mu bokserki i jego kutas wypłynął na wierzch – wyglądał na jeszcze większego niż na zdjęciach. Zacząłem go głaskać, a potem przyłożyłam usta do jego jaj i zacząłem je ssać, jednocześnie je głaszcząc. Gdy trochę to potrwało, zacząłem ssać jego kutasa. On zaczął dotykać moich cycków, ściskając je. W końcu zacząłem brać jego kutasa aż do gardła i szło mi to całkiem sprawnie.

Po kilku minutach poczułam, że jego kutas zaczyna pulsować, a on zaczął dochodzić. Doszedł w moich ustach, gdy ssałam, i połykałam go. Kontynuowałam obciąganie, aż znów był miękki. Gdy skończyłam, ubrałam się i wróciłam do domu. Podziękował mi i mojej przyjaciółce, a ona powiedziała, że nawet ona nie potrafi sprawić, żeby tak szybko doszedł.

Pogadaliśmy trochę i zrobiło się już późno, więc postanowiłem wrócić do domu. Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że to było naprawdę fajne, gorące i spontaniczne doświadczenie. Mam nadzieję, że wkrótce to się powtórzy 🙂

Może Asia też dołączy?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Dołącz i umawiaj się już teraz!

  • 👀 przeglądaj wszystkie ogłoszenia
  • 👩 kontaktuj się bez ograniczeń
  • 🔥 każdego dnia nowe gorące anonse

Zarejestruj się w serwisie Erodate i przeglądaj ponad 7000 ogłoszeń.

Dołącz za darmoPrzeglądaj ogłoszenia