Poznam Panią do stałego związku w wieku od 20 do 44 lat

Dodane przez: andgil1968@wp.pl
Opublikowano: 10.08.2023 (11 miesięcy temu)
Tytuł
Poznam Panią do stałego związku w wieku od 20 do 44 lat
Lokalizacja

Poznam Panią do stałego związku w wieku od 20 do 44 lat może nawet Pani być w ciąży to mi nie przeszkadza Ja lubię w stałym związku Wierność, Szczerość, Uczciwość, Zaufanie, Miłość, Czułość Cierpliwość. Zamieszkanie ze mną na stałe w Gliwicach jeśli Pani zdecyduje się zamieszkać ze mną na stałe to będę bardzo szczęśliwy chodź ja nikogo nie zmuszam ani nie namawiam żeby żyć ze mną. Ja nie pije alkoholu. a tylko pale papierosy Lubie dzieci i chciałbym mieć dzieci z Panią a jeśli Pani nie może mieć dzieci to i tak będę Panią kochał na całe życie w stałym związku ja mam dobre serce i bardzo pragnę kochać i być kochanym przez moją przyszłą partnerkę mojego życia. Ja się nie patrze na wygląd kobiety bo dla mnie się liczy co ma kobieta w sercu.
Ja Andrzej 55 lat kawaler wzrost 170cm. oczy piwne, znak zodiaku strzelec ja mam nadzieję jeśli Pani mnie ze chce poznać i zamieszkać ze mną na stałe w Gliwicach.

A tak uwielbiam się kochać i pieścić jak np. ssać piersi jak sutki będą sterczące i lizać pisię a kochać się w pozycjach takich jak np. na pieska, na jeźdźca, po bożemu, od tyłu. Ja mam na imię Andrzej 55 lata wzrost 170cm. waga 106 kg. I mam stymulator do serca biorę leiki na serce ale nie ma żadnych przeszkód aby uprawiać sex z kobietą.

Powiem tak jak mnie ta kobieta kilka razy zdradzała i odchodziła do innego faceta na rok i wróciła do mnie była ze mną też rok i pojechała do innego na dłużej i wróciła znowu do mnie po dwóch latach aby wsiąść ze mną ślub w tego 30.05.2019 a po ślubie pojechała do innego faceta tego 29.11.19 i wróciła do mnie tego 17.04.2021. Ja nie mam swoich dzieci z żoną a jest puszysta i ja jestem trochę puszysty to mi stanie fiutek na chwile a jak mam jej włoży to się zrobi mały i już po kochaniu. A dostała pracę w Niemczech jako opiekunka starszej pani i wyjechała od tego 31.07.2022 a do Polski przyjeżdża do mieszkania 15.02.2023 i do Niemiec wyjedzie dopiero 30.03.2023 a 20.072023 napisała mi na Facebook że nie wraca do Polski do mnie tylko blokuje mnie na kontach na Facebook i zmienia nr.telefony i na koniec napisała żegnaj więc zostałem sam bo żoną została tylko na papierze z urzędu stanu cywilnego. Ja chodź bym chciał mieć z młodą kobietą to nie wiem czy mógłbym w moim wieku mieć dziecko a tak bardzo chciałem mieć dzieci i pełną rodzinę ale nie miałem szczęścia do kobiet żeby taką poznać wcześniej a jak się by zdarzyło że ta kobieta by mnie pokochała. A mam mały problem bo na chwile stanie a po chwili zrobi się mały. A ja mam stymulator serca i biorę leki na serce ale kochać się mogę z kobietą.

Może znajdzie się na tym portalu kobieta która zainteresuje mną aby poznać mnie na poważnie i do mnie napisać wiadomość aby mnie na początek poznać przez parę wiadomości żeby mnie dobrze poznać a potem że chciała spotkać u mnie na sex spotkanie aby trwało kilka takich spotkań aby się taka kobieta zaangażowała i chciała wejść w stały związek bo ja żadnej kobiecie nie życzę aby była tak traktowana przez faceta jak ja przez żonę co mnie tak traktowała jak opisałem wiem że to jest przykre przeżycie co ja przeżyłem z żoną co już jej nie mam ale myślę że jakaś kobieta zainteresuje się mną i pokocha mnie żebym nie był sam w życiu.

Captcha

Szukasz przygód bez zobowiązań?

  • 🔥 poznaj atrakcyjne kobiety
  • 👩 umawiaj się na seks spotkania
  • 👀 każdego dnia nowe gorące anonse

Zarejestruj się na Erodate i przeglądaj ponad 9000 sex ogłoszeń.

Dołącz za darmoPrzeglądaj ogłoszenia

Dołącz i umawiaj się już teraz!

  • 👀 przeglądaj wszystkie ogłoszenia
  • 👩 kontaktuj się bez ograniczeń
  • 🔥 każdego dnia nowe gorące anonse

Zarejestruj się w serwisie Erodate i przeglądaj ponad 7000 ogłoszeń.

Dołącz za darmoPrzeglądaj ogłoszenia