aplikacja tinder na telefon

5 najpopularniejszych seks aplikacji, na których MUSISZ mieć konto!

Ogłoszenia towarzyskie to tylko jeden ze sposobów na znajdowanie partnerów do seksu. Niektórzy chcą spróbować swoich sił w seks aplikacjach. Która jest najlepsza?

Jeśli szukasz seksu przez internet, warto działać aktywnie. Napisanie anonsu erotycznego może nie wystarczyć, a przynajmniej nie od razu poskutkować. Dlatego tak wiele osób szuka dodatkowych możliwości na seks randki. Tą możliwość dają z kolei darmowe aplikacje do randkowania. Dzięki nim łatwo uda ci się znaleźć w internecie partnerów do seksu.

Specjalnie dla Ciebie przejrzeliśmy 5 najpopularniejszych seks programów, które cieszą się w Polsce sporą popularnością. Na którym z portali powinieneś jeszcze założyć konto? Sprawdź nasz tekst i przejdź do działania!

Tinder – najpopularniejsza aplikacja randkowa na świecie

Dla kogo: Dla osób, które szukają prostego randkowania i łatwego seksu

seks aplikacja tinder
Tinder to aplikacja, od której zaczyna wiele osób zainteresowanych seksem przez internet

Tinder jest tak popularny, że można uznać go już za element kultury. To zdecydowanie najpopularniejsza aplikacja randkowa na świecie. Jeśli nie masz tu jeszcze konta, lepiej czym prędzej napraw swój błąd!

W Polsce Tinder nazywa się często seks aplikacją, bo dla wielu służy właśnie do tego. Jeśli poznać partnera przez Tindera, to najlepiej na jedną noc, ewentualnie do układu z niezobowiązującym seksem. O związek jest tu zdecydowanie trudniej.

Tinder jest prosty w obsłudze, a klasyczne odrzucanie profili gestem palca przeszło niemalże do historii. Gdy zdobędziesz matcha, będziesz mógł się skontaktować z drugą osobą. Lepiej graj szybko, bo laski z Tindera szybko kogoś znajdują!

Badoo – ulubiona aplikacja Polaków

Dla kogo: Dla osób, które lubią nieco więcej pogadać

aplikacja do seksu badoo
Dla wielu osób to Badoo jest najlepszą aplikacją online do znalezienia miłości w Polsce

Badoo to najpopularniejsza aplikacja randkowa w Polsce. Trafiła do nas z Rosji, a po kilku latach jej obecności można powiedzieć jedno: Polacy ją uwielbiają! Konto ma tu niemal każdy: zarówno Ci szukający seksu, jak i prawdziwej miłości.

Na Badoo możesz kontaktować się z osobą, zanim ona Cię zaakceptuje. Dobry otwieracz może więc zwiększyć Twoje szanse na wyczekiwaną seks randkę. Jednak musisz też upewnić się, że dziewczyna jest na to gotowa, bo jak wspomnieliśmy, wiele osób szuka tu poważnego związku, a na propozycję niezobowiązującego seksu reagują ze złością.

Badoo ma nieco bardziej zaawansowany system wyszukiwania partnerów, który dostępny jest tylko dla osób opłacających funkcje premium. Ci korzystający z aplikacji za darmo, też mogą liczyć na znalezienie idealnej osoby do seksu, jednak może to potrwać nieco dłużej.

Facebook Dating – Randki na Facebooku dają radę!

Dla kogo: Dla osób, które są zakochane w kimś ze swoich znajomych!

facebook dating randki
Czy Facebook Dating zdobędzie tylu użytkowników co Tinder i Badoo?

Facebook Dating powoli buduje swoją pozycję. Choć daleko mu do Badoo czy Tindera, należy traktować go poważnie, bo w końcu stoi za nim największe medium społecznościowe, czyli Facebook. A ten ma na swoją aplikację do randkowania poważne plany.

Randki na Facebooku korzystają z informacji, które zostawiamy jako użytkownicy tego portalu. Funkcja Secret Crush polega na tym, że część znajomych możemy w specjalny sposób oznaczyć. Jeśli oni zrobią to samo, wówczas aplikacja poinformuje nas, że sekretnie się w sobie nawzajem podkochujemy!

Niestety, lecz z randek na Facebooku nie korzysta w Polsce zbyt wiele osób. Jednak rejestracja jest darmowa, a do tego wykorzystuje profil z Facebooka, którzy już przecież każdy ma. Dlatego tym bardziej warto założyć tu konto, bo można na tym tylko zyskać!

Sympatia – randkowanie po polsku

Dla kogo: Dla osób, które szukają kobiet po trzydziestce

seks appka sympatia
Sympatia to najlepszy portal randkowy dla dojrzałych osób

Sympatia to jeden z najpopularniejszych polskich portali randkowych. W internecie jest od lat, a z jej usług korzystają głównie osoby trzydziestokilkuletnie. Sam slogan Sympatii przekonuje, że to najlepsze miejsce na prawdziwą miłość.

Ale tam, gdzie prawdziwa miłość, też prawdziwy seks. Warto spróbować swoich sił na tej stronie, bowiem zawsze jest szansa, że dojrzała kobieta znudzona ułożonym życiem zdecyduje się na spontaniczny seks, który pozwoli poczuć się jej młodziej.

Właściwą osobę znajdziesz dzięki specjalnym filtrom, które umożliwiają zawężanie wyszukiwań. Dzięki temu nie zmarnujesz czasu na przeczesywanie się przez nieinteresujące profile. Dostępne jest również specjalne miłosne bingo, które sprawdzi Waszą zgodność.

Zaadoptuj Faceta – strona idealna dla randkujących kobiet

Dla kogo: Dla facetów, którym nie chce się napracować nad randką

aplikacja zaadoptuj faceta
Nietypowy pomysł na seks aplikację przerodził się w jedną z najlepszych aplikacji w Polsce

Zaadoptuj Faceta to jeden z bardziej oryginalnych i nietypowych pomysłów na stronę z randkami. Jego fenomen polega na tym, że to kobieta jest tu na piedestale. Można powiedzieć, że jest jak klientka w sklepie, która może swobodnie wybierać pomiędzy kolejnymi produktami. Tymi zaś są mężczyźni.

Faceci mają tu ograniczone pole działania. Ich rola wzrasta wtedy, gdy kobieta zdecyduje się ich wybrać. Dlatego to miejsce jest ciekawym portalem randkowym, który wcale nie zabiera dużo czasu.

Raz zrobiony profil może cierpliwe czekać, aż jakaś Pani zdecyduje się dać mu szansę. Wówczas jego właściciel rozmawia z dziewczyną, która jest potencjalnie nim zainteresowana. Dzięki temu znacznie zwiększają się szansę na seks czy randkę przez tę aplikację

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Dołącz i umawiaj się już teraz!

  • 👀 przeglądaj wszystkie ogłoszenia
  • 👩 kontaktuj się bez ograniczeń
  • 🔥 każdego dnia nowe gorące anonse

Zarejestruj się w serwisie Erodate i przeglądaj ponad 7000 ogłoszeń.

Dołącz za darmoPrzeglądaj ogłoszenia