Dziewczyn oferuje usługę Girlfriend Experience

Co znaczy GFE? Czy Girlfriend Experience jest warte swojej ceny?

Przeglądałeś oferty i natrafiłeś na dziewczynę oferującą Girlfriend Experience? Być może chciałbyś skorzystać z tej usługi… tylko czym w ogóle jest GFE?

Od jakiegoś czasu na stronach z ogłoszeniami dla dorosłych pojawia się coraz więcej skrótów, które mogą wywołać niemały ból głowy ze względu na sporą ilość skrótów. Jednym z nich jest GFE, który z roku na rok jest coraz bardziej popularny.

Standardowe wizyty u sexworkerek zaczynają się po czasie nudzić, dlatego coraz częstsze są spotkania seksualne z dodatkową więzią emocjonalną, które właśnie składają się na Girlfriend Experience. Na czym polega całość?

Co znaczy Girlfriend Experience?

GFE to płatna usługa seksualna, która jest imitacją doświadczenia kontaktu z prawdziwą partnerką. Dlatego w ramach GFE możesz zabrać sexworkerkę do kina lub restauracji, a dopiero potem przejść do konkretów w łóżku.

Istotne w GFE jest to, aby nawiązać relację z drugą osobą, w końcu w tego typu spotkaniach chodzi o coś innego niż seks. Dlatego możesz pozwolić sobie na szczere rozmowy, czatowanie online i inne rzeczy, które robiłbyś z dziewczyną! To coś, czego powinny spróbować osoby znudzone zwykłymi usługami. Uważa się również, że to najlepsza usługa do zamówienia, jeśli nie miało się wcześniej doświadczeń z płatnymi spotkaniami seksualnymi.

Czy GFE jest popularne?

Tego rodzaju usługa seksualna najpopularniejsza jest w USA. Co ciekawe, wpływ na to może mieć serial The Girlfriend Experience (Dziewczyna z Doświadczeniemi), który właśnie tam zdobył największą popularność, a także przyczynił się do rozpowszechnienia usług GFE u sexworkerek na całym świecie.

GFE odpowiada na potrzebę samotności, a więc sięga głębiej niż klasyczna prostytucja. Nie chodzi tylko o zaspokojenie seksualne, a nawiązanie więzi z drugą osobą. Ma to szereg pozytywnych stron.

kobieta oferująca GFE na randce z klientem

Plusy usługi GFE

 • Spotykając się regularnie z tą samą osobą, z pewnością nawiążesz cenną więź emocjonalną…
 • …Która przełoży się na znacznie intensywniejsze i lepsze doświadczenia łóżkowe
 • Pozbędziesz się poczucia samotności, które może Ci towarzyszyć
 • Będziesz miał piękną partnerkę, z którą możesz dzielić wspaniałe momenty, np. wyjście do teatru (oczywiście uprzednio płacąc)…
 • A także będziesz mógł ponarzekać na szefa, rodzinę czy przyjaciół
 • To tak naprawdę relacja imitująca związek, ale wymazująca z niego wszystkie wady, jak choćby ewentualne nieporozumienia

Wady usługi Girlfriend Experience

Wszystko ma swoje wady, w tym GFE. Na co najczęściej narzekają osoby korzystające z takich spotkań?

 • Cena potrafi być naprawdę wysoka, dlatego upewnij się dwa razy, że to jest to, czego chcesz
 • W internecie można natknąć się na historię osób, które szukały usługi GFE Online, ale zostały oszukane i dziewczyna nie odpisywała na ich wiadomości
 • Dla wielu mężczyzn powrót do normalności jest naprawdę trudny po spotkaniu. O ile spełnienie seksualne łatwo jest osiągnąć, tak jednak poczucie samotności po spotkaniu dla wielu jest dość przygnębiające

Na czym polega usługa typu Girlfriend Experience?

Tak jak napisaliśmy wyżej, to imitacja relacji z prawdziwą dziewczyną, ale odejmując od niej te wszystkie wady związków. Zero kłótni, sprzeczek i innych czynników ciągnących relację w dół. W zamian seks, czułość, fizyczność, całusy, a nawet komplementy i szczera rozmowa z drugą osobą!

W ramach GFE możesz pozwolić sobie na znacznie więcej niż w ramach klasycznego spotkania z sexworkerką. Dziewczyny są bardziej otwarte i miłe, dzięki czemu podczas Girlfriend Experience będziesz czuć się znakomicie. Nie musisz się też stresować, bowiem kobiety oferujące GFE mają w tym doświadczenie i wiedzą jak przełamać różnego rodzaju bariery.

To jednak wciąż usługa seksualna, dlatego wiele elementów powinno być niezmiennych. Mowa oczywiście o zabezpieczeniu się prezerwatywą. W ten sposób unikniesz potencjalnych chorób, a także zniwelujesz ryzyko związane z ewentualną ciążą.

Gdzie w Polsce znajdziesz usługi GFE?

Jeśli jesteś zainteresowany tego typu spotkaniem, najprościej będzie Ci znaleźć dziewczynę obeznaną w GFE na specjalnych stronach, które zostały stworzone w celu ułatwiania kontaktowania się z sexworkerkami.

Jeśli kobieta tego nie oferuje, możesz zawsze się zapytać, czy byłaby na coś takiego gotowa. Pamiętaj jednak, że może się to wiązać z brakiem doświadczenia. Ponadto, wiele dziewczyn oferujących usługi seksualne nie chce nawiązywać relacji z klientem, dlatego nie każda kobieta oferuje GFE.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Dołącz i umawiaj się już teraz!

 • 👀 przeglądaj wszystkie ogłoszenia
 • 👩 kontaktuj się bez ograniczeń
 • 🔥 każdego dnia nowe gorące anonse

Zarejestruj się w serwisie Erodate i przeglądaj ponad 7000 ogłoszeń.

Dołącz za darmoPrzeglądaj ogłoszenia